Other things

Darmowe gazety i czasopisma na iPhone i iPad, dostępne w AppStore (jak coś znajdę to dodam).

———————————————————————————

MaleMen

https://itunes.apple.com/pl/app/malemen/id406807679?mt=8

Ponoć: „MaleMEN to coś więcej niż najlepszy luksusowy męski magazyn na rynku. MaleMEN to marka. To wyznacznik trendów i przewodnik po najważniejszych dziedzinach ludzkiej działalności. Każdy nowy numer to zbiór portretów najwybitniejszych Polaków, którzy zainspirowali nas swoim talentem, pasją i dążeniem do sukcesu. Chcemy, żeby byli inspiracją i wzorem dla współczesnego mężczyzny, dla którego piszemy.”

———————————————————————————

iAM

https://itunes.apple.com/pl/app/iam-magazyn/id554660494?mt=8

„AM. Magazyn Dla Nowoczesnych Kobiet.
Oto pierwszy w Polsce magazyn kobiecy stworzony specjalnie na tablety.

iAM CZYTASZ ZA DARMO. Każdy numer jest całkowicie bezpłatny dla czytelnika, a jednocześnie zawiera niespotykaną do tej pory dozę interaktywności i pogłębionych treści.

Rozmawiamy ze znanymi i mniej znanymi kobietami o ich spełnieniu w karierze, rodzinie, związku ich zapatrywaniach na świat i planach na przyszłość.

Przedstawiamy najnowsze trendy modowe prezentując je w nowoczesny, interaktywny sposób. Praktycznie każdej rzeczy możesz dotknąć i obejrzeć galerię zdjęć lub video z pokazu mody.

W iAM znajdziesz także tematy związane ze zdrowiem, urodą i psychologią, relacje podróżniczek do fascynujących miejsc naszego globu, a także kulinarne inspiracje najwyższych lotów możliwe do realizacji w Twojej kuchni

Zapraszamy! iAM Czytasz za darmo!”

———————————————————————————

EGO

 https://itunes.apple.com/us/app/ego-magazyn/id572955166?mt=8&ign-mpt=uo%3D2

„Redaktorem naczelnym magazynu ?EGO? jest Piotr Dunaj. Ostatnio pełnił funkcję redaktora prowadzącego i szefa działu ?Lifestyle? w polskiej edycji magazynu ?Top Gear?. Wcześniej przez wiele lat był związany z Wydawnictwem Bauer i działem pism telewizyjnych.

- Oferujemy różnorodne, prawdziwie męskie treści i uzupełniamy je o dodatki niedostępne w tradycyjnej prasie, jak chociażby obszerne galerie zdjęć, wideo, fragmenty nagrań. Uważamy, że tablety w krótkim czasie staną się uniwersalnymi narzędziami do codziennej komunikacji. Będą wszechobecne w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki dużemu, dotykowemu ekranowi, dostępu do setek tysięcy aplikacji, publikacji i swej interaktywności otwierają zupełnie nowe, niemożliwe do tej pory możliwości interakcji z czytelnikiem ? mówi Piotr Dunaj.”

———————————————————————————

FOTO-Kurier

https://itunes.apple.com/pl/app/foto-kurier/id585629176?mt=8

Pierwsze interaktywne wydanie Foto-Kuriera poświęcone zostało najlepszym produktom fotograficznym dostępnym na rynku europejskim. Oprócz prezentacji nagród EISA 2012-2013 przygotowaliśmy, jak zwykle, wyjątkową porcję ciekawych testów: Canon EOS 650D
(i konkurenci), Lightroom 4, Panasonic GF5, Olympus OM-D, Sony RX100 i Sony NEX-F3. To sporo, ale to nie wszystko. Dodatkowo wydanie interaktywne poszerzyliśmy o testy aparatów z wymienną optyką: Canon EOS 1100D, Nikon 1J1, Nikon D3200 oraz Sony A37 oraz kompaktowego superzooma Fujifilm FinePix HS30EXR. Nie zabraknie też dobrych zdjęć. W tym numerze znajdziemy oryginalne prace Miltona Greene?a oraz bardzo dobre zdjęcia finalistów konkursu EISA MAESTRO pt. ?Speed?. Oczywiście są też poradniki: ?Okiem Leonarda?, ?Jak wykorzystać funkcję AE-L?, jak stworzyć studio na działce, pierwsze kroki w tworzeniu filmów w pierwszym odcinku cyklu o montażu filmów wykonanych m.in. aparatami fotograficznymi.

———————————————————————————

Cztery kąty

https://itunes.apple.com/pl/app/cztery-katy-magazyn-o-wnetrzach/id543129964?mt=8

„Miesięcznik CZTERY KĄTY jest najpopularniejszym pismem o wnętrzach. Prezentujemy wyłącznie polskie mieszkania i domy – urządzone ze smakiem, zgodnie z najnowszymi trendami. Współpracujący z nami architekci doradzają, jak rozwiązać problemy związane z projektowaniem wnętrz, a styliści i dekoratorzy podpowiadają, jak urządzić mieszkania oraz jak zaaranżować przestrzeń, by żyło się w nich i pięknie, ?i wygodnie.
W przeglądach rynkowych prezentujemy meble, urządzenia i dodatki, które zdaniem naszych redaktorów najlepiej spełnią Wasze oczekiwania. W wersji na iPada pokazujemy ich więcej niż na stronach magazynu.

Zapraszamy: przeglądaj, czytaj, słuchaj i oceniaj nasze propozycje.”

———————————————————————————

Dziecko

https://itunes.apple.com/us/app/dziecko-magazyn-dla-rodzicow/id552326926?mt=8

„”Dziecko” to miesięcznik dla rodziców małych dzieci oraz oczekujących na narodziny dziecka. Tworzony jest przez zespół profesjonalistów, dla których nadrzędną wartością jest dobro dziecka.

Chcemy być przewodnikiem rodziców, dawać im wsparcie, być dla nich źródłem informacji praktycznych, podanych w przyjaznym i osobistym tonie. W magazynie prezentujemy nowoczesne poglądy na temat rozwoju, pielęgnacji, wychowania oraz karmienia dzieci, poparte rzetelną wiedzą wybitnych specjalistów i ekspertów – profesorów oraz uznanych autorytetów m.in. z Instytutu Centrum Zdrowia Dziecka. Odsłaniamy tajniki dziecięcej psychologii i przybliżamy świat przeżyć dziecka. Każdy numer zawiera strony dla dzieci, łączące elementy ?zabawy i edukacji.

Rodzicielstwo bliskości to idea, którą chcemy propagować i wspierać.”

———————————————————————————

Młody technik

https://itunes.apple.com/us/app/m-ody-technik/id581351387?mt=8

Ten popularny miesięcznik ukazuje się od 1932 roku.Skierowany jest do szerokiej rzeszy odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Comments (0)

› No comments yet.

Dodaj komentarz

Allowed Tags - You may use these HTML tags and attributes in your comment.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pingbacks (0)

› No pingbacks yet.